Dobrý den,

jen jsme Vám chtěli ještě jednou strašně moc poděkovat za foto – album je překrásné. Nemohli jsme si lépe vybrat. Opravdu jsme nadšeni. CD s fotkami taktéž překrásné. Náš svatební den je pro nás nezapomenutelný a to díky Vám. mějte se krásně a možná se ještě sejdeme při nafocení jiných významných událostí v naší rodince Pozdravujte ženu a ať se Vám daří s Pozdravem Eva a Ivan S.

Dobrý den pane Koch,

ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za nafocení našich svatebních fotografií. Moc si vážíme Vaši spolehlivosti, ochoty a velmi profesionálního přístupu. Svatební album, které od Vás máme je opravdu velice krásné a všichni naši známí nám fotky moc chválí. Jsme moc rádi, že jsme si pro nafocení našich fotek vybrali právě Vás. Určitě Vás doporučíme všem, komu budeme moct. Přeji Vám pěkný den a mnoho úspěchů. S pozdravem Tereza A.

Dobrý den, pane Koch,

zásilka přišla v pořádku. Moc Vám i Vaší paní děkujeme za příjemnou spolupráci a perfektní výsledek. S Vaší prací jsme byli maximálně spokojení. S pozdravem Martin a Kateřina, Pardubice

http://www.beremese.cz/fotoblog/coudys/…..Fotograf – Bohdan Koch Nádherné fotky-profesionální přístup-velká spokojenost

Profesionální činnost FOTO a HDV:

– Televize Polar Ostrava ,- zpravodajství, komerční pořady  …..www.polar.cz

Promo film „Hyundai Motor Manufacting Czech“ (EN)

Zákulisí filmování reklamy „Victoria´s Secret“ s Miss ČR Eliškou Bučkovou

Videoklip pro děti s Míšou Růžičkovou

Promo film „nová OSTRAVA!!!“

Reference:

Třebovický mlýn – Gascontrol -prezentační fotografie ……….www.gascontrol.cz – Planetárium Ostrava- Hotel Central -prezentační fotografie ………….www.central.cz – Hotel Excelsior -prezentační fotografie ………www.hotel-excelsior.cz – Obecní úřad Stonava -fotografie……….. www.stonava.cz – HCVítkovice Steel – SUSZANIE foto…www.folklornisdruzeni.cz/suszanie-susane- Produktové -foto…..www.profi-sperky.cz- PZKO Stonava – fotografie-Poštovní spořitelna-Nehtové studio Karviná-Ostravar a jiné….